ماینر | بلاگ

ماینر

ساخت وبلاگ
ماینر

ماینر بیت کوین چیست؟

درباره ماینر و کاربردهای منحصر به فردش گفتنی های بسیاری است. همان‌طور که گفته شد بیت کوین یک فعالیت گسترده ی جهانی است که برای فعالیت به مردم و کاربرانش وابسته است. با توجه به وابسته نبودن به مرکز خاص این سؤال پیش می آید که معاملات بیت کوین چگونه و به چه شیوه ای انجام می شود؟ تمامی انتقالات نیازمند دستگاهی خاص است که کارمزد آن برای صاحب دستگاه می باشد. دستگاه ماینر بیت کوین با روندی مشابه برای تأیید انتقالات بین ارز دیجیتال و خرج شدن دوباره آن توسط یک شخص پاداش می گیرند.

ماینر بیت کوین جزو تجهیزات استخراج بیت کوین است که بازار خرید و فروش آن در سطح جهانی افزایش یافته است به نحوی که در بسیاری از سایت ها می توان ماینر مناسب را پیدا و خریداری کرد.با توجه به نوع ارز دیجیتال، نوع  دستگاه نیز متفاوت است. برای استخراج بیت کوین بهترین انتخاب دستگاه های اسیک است

بیت مین در سال 2013 بنا نهاده شده است و محاسبات شبکه را با معرفی فناورهای جدیدی در زمینه رمز ارز ، بلاکچین و هوش مصنوعی متحول کرده است

این شرکت همچنین بزرگترین (BTC.COM) و دومین استخر(ANTPOOL.COM) تولید بیت کوین را از نظر قدرت شبکه دارا می باشد.

بیت مین به عنوان یک رهبر در اکوسیستم تکنولوژی بلاک چین با ظرفیت رشد و پیشرفت بالا، از مجموعه گسترده ای از سیستم عامل های بلاک چینی و راه اندازی سیستمی پشتیبانی می کند و به طور فعال در توسعه صنعت و جامعه شرکت می کند.

بیت مین در صنعت هوش مصنوعی از اواخر سال 2015 فعال است و اولین تراشه ی یادگیری هوش مصنوعی خود را در سال 2017 تحت نام Sophon عرضه می کند و پس از آن یک تراشه هوش مصنوعی نسل دوم با عملکرد پنج برابری نسبت به نسل قبل را ارائه داد. این محصولات هوش مصنوعی قابلیت های کاربردی مانند چشم انداز ماشینی، مراکز داده، ابر رایانه و رباتیک را گسترش می دهد.
مقر بیت مین در پکن بوده و همچنین دارای دفاتری در سراسر چین از جمله هنگ کنگ می باشد. لازم به ذکر است این شرکت دفاتری در سراسر دنیا نیز دارا می باشد.

جهت خرید ماینرهای پرقدرت بیت مین و همچنین سایر دستگاه های ماینر می توانید به سایت پارسیان ماینر ما مراجعه فرمایید.

پارسیان ارز...
ما را در سایت پارسیان ارز دنبال می کنید

نویسنده : محمد بازدید : 2 تاريخ : شنبه 9 آذر 1398 ساعت: 17:51