فروش بیت کوین | بلاگ

فروش بیت کوین

ساخت وبلاگ
فروش بیت کوین

بیت کوین

نگه داشتن بیت کوین، چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد

 
 

پول دیجیتال یا پول رمزنگاری شده، اولین قدم در مسیر این تکامل است. پول رمزنگاری شده، پولی دیجیتال است که توسط هیچ دولت یا بانکی هدایت نمی‌شود. پولی است که طراحی شده تا جهان بدون واسطه‌ها کار کند. بیت کوین فراگیر‌ترین پول رمز‌نگاری شده است. اما اکنون صدها نوع پول دیجیتال وجود دارند. اتریوم، لایت کوین، استیلار، دوج‌کوین و... تنها تعدادی از معروف‌ترین آنها هستند.
البته تاکنون هیچ دولتی، حتی دولت ژاپن بیت کوین را به عنوان پول به رسمیت نشناخته‌است و دولت‌های آمریکا، آلمان و چین بر کالا بودن بیت کوین تأکید دارند.
اولین پول رمز‌نگاری شده، مثل اولین خودرو است، کند است و فهمیدنش سخت و استفاده‌اش راحت نیست. پول دیجیتال، مثل اسب و کالسکه است، اقتصاد جهان رویش ساخته شده و  خیلی خوب کار می کند. اگر اولین کسی در محله‌تان باشی که خودرو با موتور درون سوز خریده‌ای، همسایه‌هایت فکر می‌کنند دیوانه‌ای و خواهند گفت :« این  ماشین بزرگ و سنگین که دائما خراب می‌شود و آتش می‌گیرد. هنوز هم از اسب کندتر است، به چه دردت می‌خورد؟» اما همه ما نتیجه این داستان را می‌دانیم.

برای آینده بیت کوین نگه دارید

 

با در گردش بودن 18 میلیون بیت کوین در بازار و نزدیک شدن به هاوینگ بعدی، عرضه و تقاضا در سال های اندک باقی مانده نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. کارشناسان این حوزه معتقدند هر شخصی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود، باید حداقل یک بیت کوین در اختیار داشته باشد.  

چارلی شرم (Charlie Shrem) پیشگام و میزبان بیت کوین این موضوع را کمی جلوتر برده و تخمین زده است که داشتن 5 تا 10 بیت کوین در بیست سال آینده می تواند زندگی یک شخص را به طور کامل تغییر بدهد.

 

راستش، بهترین راه برای نگه داشتن بیت کوین برای همیشه این است که 5 تا 10 بیت کوین تهیه کنید و آنها را در یک سردخانه که حتی خودتان هم به آن دسترسی ندارید نگه دارید. من واقعا فکر می کنم که این تعداد بیت کوین تا 20 سال دیگر می تواند یک حجم عظیم از پول باشد که بتواند زندگی شما را زیر و رو کند.


این موضوع ممکن است درست باشد اما حقیقتا حتی امروز هم این مقدار از این ارز دیجیتال فراتر از حد توان اکثر مردم است. بسیاری از ما 45 تا 90 هزار دلار برای  خرید بیت کوین در اختیار نداریم، بنابراین داشتن یک بیت کوین هدفی واقعی تر و قابل دسترس تر به نظر می آید.


صرافی ارز دیجیتال بایننس به این موضوع اشاره کرد که با توجه به جریان تئوریک عرضه خرید و فروش بیت کوین و جمعیت مردم دنیا، به هر فرد تقریبا سه هزارم (0.003)BTC می رسد.

 


بیت کوین بالاتر از ارز فیات


 

در حالیکه بانک های مرکزی در سرتاسر جهان شروع به اقدامات جدی تری برای به حرکت درآوردن و پیشرفت کشورشان می کنند، دلایل روشنی وجود دارند که آنها شکست خواهند خورد. از آنجا که بدهی هایشان به سرعت در حال افزایش است، در نتیجه به ارزهای فیاتی که هنوز توسط بانک ها چاپ می شوند نیز فشار بسیار بیشتری وارد خواهد شد.

اقتصاد پیشرو و ذخیره ارزی جهان با مشکل مواجه شده است. بادهای تغییر در حال وزیدن هستند و روزهای سلطه دلار به پایان خود نزدیک می شوند. 100 سال پیش، 100 دلار می توانست مقدار مشخصی غذا، لباس و ملزومات خانگی را فراهم کند که در زمان حال می توان با بیش از 2500 دلار همان اقلام را خریداری کرد. این موضوع غیرقابل تحمل است.

رون پائول، نماینده سابق کنگره آمریکا و یک گاو بازار بیت کوین، درباره کاهش ارزش مستمر دلار و وجود نقص های بزرگ سیستم بانکی کنونی اظهار داشت:

ارزش دلاری که به سختی برای به دست آوردن تلاش می کنید، هر روز کمتر و کمتر می شود اما دولت به شما می گوید تورم به حد کافی نیست. فدرال رزرو یک انحصار ایجاد شده توسط دولت است که تریلیون ها دلار جعل می کند و شما مجبورید باور کنید که این رژیم سرمایه داری است.

به احتمال زیاد این روز ها گوش شما با کلمه ارزهای دیجیتال آشنا شده است، مخصوصا بیت کویین ! اخیرا بازار بیت کوین حسابی داغ شده و مردم تمایل زیادی به خرید و فروش این ارز دیجیتال پیدا کرده اند.
پول های دیجیتال (پول رمزنگاری شده) مانند اجداد خود خیلی از مشکلات پیش روی ما در معاملات و خرید و فروش را رفع کرده خواهند کرد.
یکی ازهمین مشکلات در حال حاضر وقتی اتفاق می‌افتد که سازمان‌های تامین پول آن را مدیریت می‌کنند. بسیاری از این خدمات سازمان ها با هم کار نمی‌کنند و هماهنگ نیستند ، و درنتیجه هزینه تعاملات مالی را بالا می‌برد. تا کنون، ما دو مرحله از پول را تجربه کرده‌ایم. اولا در دنیای سنتی که باید با اشیاء تعامل می کردیم و پول با سرعتی محدود جابجا می‌شد؛ و دومی در دنیای دیجیتال که پول با سرعت بسیار سریعتر حرکت می‌ک

پارسیان ارزفروش بیت کوین,...
ما را در سایت پارسیان ارز دنبال می کنید

نویسنده : محمد بازدید : 4 تاريخ : شنبه 9 آذر 1398 ساعت: 17:40